pondělí 5. března 2012

V E G A N F O O D C R E W


Tohle psaní nebude recenze na hudební nosič. Bude o jídle, respektive o cestě jídla k nám a zároveň i malé doporučení. Osobně strašně nerad chodím nakupovat a každým dnem zjišťuji, že většina výrobků, které potřebuji k životu se nechá objednat a ke mně prostě přijdou – dá se říct sami - objednám si je po internetu a doručení je balíkem domů. Začnu ze široka, ať jsme více - či méně underground, obklopují nás prostředky denní spotřeby a jídlo. Snažím se žít alternativně a samozřejmě očekávám něco podobného i od výrobků, které kupuji a není mi cizí, od koho si je koupím. Pokud drobnohled zaměřím jen na boty a jídlo, tak sami víte, jak je „jednoduché“ (nebo není) sehnat nekožené boty nebo kvalitní bezmasé jídlo. Ano nabídka se rozšiřuje každým dnem (naštěstí) a nadmíru mně těší, že přibývají možnosti objednat si jídlo, ponožky, trenýrky, boty od lidí, kteří je nejen prodávají, ale i to pro ně něco znamená. Dál to ber jako reklamu nebo směřování vlastních cest – je to na Tobě.

Krátké představení:

V E G A N F O O D C R E W

Veganfood crew je kolektiv lidí,kteří připravují veganskou stravu na festivalech,koncertech,různých benefičních akcích,atd.

Dále pořádáme nejen hudební festival AGAINST THE STREAM.

Vše co děláme,děláme rádi.

Veškerá naše činnost je dobrovolná, podporujeme skupiny i jednotlivce zabývající se ochranou zvířat, antirasistické a antifašistické aktivity.

Nabízíme spolupráci s veganským stravováním na vašich
koncertech, festech, benefitech atd.

Děláme všechny možný jídla : ovocný saláty,zeleninový saláty, polívky, hlavní jídla, zákusky,atd...Vše veganské.

MILUJEME VEGAN MENU NENÁVIDÍME NÁCKY !!!!

A pokračujeme ...Kdo se někdy stravoval na Obscene Extreme, zajisté se slinou v puse vzpomene na Matějova vynikající jídla a širokou nabídku veganských pokrmů u jeho stánku. Matěj již nějakou dobu (pár let) nabízí možnost, dodávky surovin balíkem – přímo do domu, což beru jako skvělou možnost. Odpadne spousta starostí s „hledáním“ obchodů a život se může opět trochu zjednodušit. Dostane se Ti na stůl kvalitní surovina, za dobré peníze a od dobrého člověka - co víc si přát, že? Matěj má distribucí s jídlem – nabízí produkty Salvenatura a Lifefood. Vždy do 15ctého dne v měsíci přijímá objednávky. Do 10 dnů Ti po objednávce přijde balík s objednanými pochutinami obchodním balíkem přímo domů.

Od Lifefoodu jsou v jeho nabídce převážně tyčinky, čokolády, raw kuličky, sušenky, chipsy, marinované oříšky, sušené ovoce, atd. vše vegan, bezlepkové, gmo free, bio. Veškeré informace o výrobcích najdeš na www.lifefood.cz a kdo bude mít zájem může Matějovi napsat o aktuální ceník.

Pro produkty Salvenatura, je aktualizovaný nový ceník. Veškeré produkty mají trvanlivost 3 měsíce a fotografie i popis produktů najdeš na www.salvenatura.cz.

Ceník:
uzená 400g---------57.15kč
uzená mortadella 320g-------48,18kč
mozaika 320g------44.24kč
jemná 320g----42.40kč
papriková 320g----44.24kč
gurmán 320g----46.09kč
uzená klobása 250g---41,09kč
jemné párky 250g-----32,40kč
uzené párečky 250g-----34.71kč
tlačenka classic 320g----48.18kč
horal steak 320g----48.18kč
baltic steak 320g----48,18kč
vegetburger 320g----48.18kč

Vše je veganské a v případě zájmu pište na můj email,případně na tel.732165042 nebo emailu: jurasmatejkus@seznam.cz. Zboží posílám obchodním balíkem, kde je doručení do 24 hodin. Cena balíku je od 100kč-161kč podle váhy (max.váha balíku 30kg).

Matěj sám v infoemailu píše: „Nejsem klasický e-shop, tuhle nabídku posílám lidem, které znám, nebo těm koho by to mohlo zajímat. Tyhle ceny jsou dělaný tak aby pokryly všechny náklady, případný výdělek bude použit na aktivity spojené s ochranou zvířat, veganství, antifašismu, atd.. Každý ví o čem je řeč ne??!!“

To by bylo pro dnešek vše. Veganfood crew+Matěj
http://xbastax.cz/support-vegan-food

PS: Matěj a jeho crew dělá i hudební festival - pozvánka na AGAINST THE STREAM 2012 je na www.againstthestream.cz

Žádné komentáře: